XY-1513 Архитектонски плетен мрежест екран

Краток опис:


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

забава

pdf

XY-1513 Архитектонска ткаена мрежеста шкафче врата (2)

Опис

XY-1513- метална мрежа е вградена во мебелот, а комбинацијата на античката месинг мрежа и дрвената рамка го прави целокупниот дизајн на мебелот полуксузен.

Материјал: нерѓосувачки челик
Тежина: 5,3 кг/м2
Површина на отворање: 36,4%
Дебелина на мрежа: 2,5 мм
Површинска обработка: чисто и бесплатно масло
Максимална ширина: 4 m
Максимална должина: 20 m

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (8)

сценографијата

PODUCTS_IMG2

PODUCTS_IMG4

Металната мрежа може да се користи во декорацијата на мебелот, а поголемиот дел од античката метална мрежа од месинг се користи како врата на кабинетот.Металната мрежеста плоча од не'рѓосувачки челик повеќе се користи за држачи за торби за чевли во трговските центри.Со осветлувањето на светлата, дополнително ја подобрува оценката на стоката и целокупниот стил на продавницата.

Уште повеќе, ако треба да додадете елементи за дизајн на метална мрежа на вашите тековни или претстојни проекти, ве молиме контактирајте не директно.Покрај производите со висок квалитет и најповолните цени, можеме да обезбедиме и приспособени услуги и решенија за инсталација за вашата програма за проекти.

Пакување

dfhhtlkgkjdf5gg (1)

dfhhtlkgkjdf5gg (2)

1. Пакувањето е многу наметливо за архитектонската мрежа, доброто пакување може ефикасно да ги заштити производите за непречено да ја добие мрежата до клиентот.
Според различните типови на мрежи, големини и карактеристики, SHUOLONG прави добар пакет за секоја нарачка.Сервисен центар за барањата за извори.
2. Што се однесува до начинот на транспорт, можеме да ви обезбедиме меѓународни експресни услуги, како што се TNT, FedEx, UPS, DHL итн., а можеме да ви обезбедиме и услуги за поморски транспорт.
3. Големина на пакување:
1) Секое парче пакување со хартија, 1-5 парчиња во дрвена кутија;
2) Приспособено за вашите барања.

Компанија

Hebei Shuolong Metal Products Co., Ltd.е висококвалитетен кинески производител на ткаена метална жичана мрежа за архитектонската и индустриската индустрија.Може да се користи како надворешни фасади, балустради, обложување и екрани за скали, заштитни екрани и таван, ентериери, метални завеси, разделувачи на простории итн.

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (5)

Можеме да ткаеме висококвалитетна, препознатлива архитектонска мрежа која е совршено прилагодена на потребите на вашиот проект.Со малку заднински информации за типовите на метал, дијаметарот на жицата, чекорот и стегањето, можете лесно да комуницирате со нас за тоа што точно ви е потребно за да ја направите вашата инсталација на мрежа да работи совршено со остатокот од вашиот дизајн.Без разлика дали барате едноставен или прилагоден дизајн, голем или мал, ја цениме можноста да бидеме дел од вашиот следен проект!

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (3)

Како производител на жичана мрежа со речиси половина век историја, SHUOLONG има доволно капацитет да го контролира квалитетот за секоја нарачка.И во исто време, можеме да ги поседуваме директните трошоци за производи од жичана мрежа.Ние само правиме жичана мрежа, ние сме професионални!

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (4)

sdaigsug554fs (8)

sdaigsug554fs (1)

1,40 години искуство: Повеќе од 40 години искуство во производството на жица мрежа.
2.Гаранција за квалитет: Секоја нарачка е тестирана и контролирана строго според повисок стандард од меѓународното ниво.
3. Инсталација и додатоци:Ние би можеле да обезбедиме професионални решенија и додатоци за жичани мрежи за вас

Ако сакате да нарачате или сакате да дознаете повеќе детали за нашата метална мрежа, ве молиме земете ја вашата порака на нашата веб-страница, јавете ни се или испратете ги вашите барања на нашата е-пошта, ќе ви одговориме во рок од 24 часа!


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја