XY-Z2176 Veshje muri metalik për të brendshme

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

dshughigbr

pdf

XY-Z2176 Veshje muri metalik për të brendshme 2

Përshkrim

XY-Z2176- panel rrjetë metalike që përdoret për dekorimin e veshjes.Rrjeta e telit metalik është ideale për veshjen e të gjitha llojeve të sipërfaqeve vertikale dhe horizontale, duke përcaktuar dhe mbrojtur me stil.Është gjithashtu e mundur që të përzieni lidhjet e telave në këtë model dekorativ rrjetë teli për të krijuar një përzierje delikate të metaleve.

Materiali: Çelik inox
Pesha: 5.38 kg/m2
Zona e hapjes: 58%
Trashësia e rrjetës: 3 mm
Gjerësia maksimale: 3 m
Gjatësia maksimale: 6 m

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (8)

skenë

dasgsgs

Rrjeta metalike është shumë e popullarizuar për dekorimin e veshjes së mureve, me përjashtim të arsyeve të çmimit, sepse materialet metalike janë më miqësore me mjedisin dhe të riciklueshme se materialet e tjera dekorative dhe kosto të ulëta mirëmbajtjeje.

Pëlhurat metalike mund të kombinohen rreth hapjeve të ashensorit dhe paneleve të kontrollit, duke kombinuar pamjen në modë dhe të gjitha funksionet.Fijet e sheshta të valëzuara butësisht janë të endura me vija të drejta më të holla për të prodhuar një pëlhurë të fortë, simetrike me cilësi qetësuese që mund të sjellë thellësi vizuale në këtë aplikim vertikal.

Për më tepër, nëse keni nevojë të shtoni elementë të dizajnit të rrjetës metalike në projektet tuaja në vazhdim ose të ardhshëm, ju lutemi na kontaktoni drejtpërdrejt.Përveç produkteve të cilësisë së lartë dhe çmimeve më të mira, ne gjithashtu mund të ofrojmëshërbime të personalizuara dhe zgjidhje instalimi për projektet tuaja Program.

Paketimi

dfhhtlkgkjdf5gg (1)

dfhhtlkgkjdf5gg (2)

1. Paketimi është shumë imponues për rrjetë arkitekturore, paketimi i mirë mund të mbrojë në mënyrë efektive produktet për t'i marrë rrjetën tek klienti pa probleme.
Sipas llojeve, madhësive dhe karakteristikave të ndryshme të rrjetës, SHUOLONG bën paketim të mirë për çdo porosi.Qendra e shërbimit në lidhje me kërkesat e burimit.
2.Përsa i përket mënyrës së transportit, ne mund t'ju ofrojmë shërbime ekspres ndërkombëtare, si TNT, FedEx, UPS, DHL etj., si dhe mund t'ju ofrojmë shërbime të transportit detar.
3. Madhësia e paketimit:
1)Çdo copë paketim me letër, 1-5 copë në një kuti druri;
2) Përshtatur për kërkesën tuaj.

Kompania

Hebei Shuolong Metal Products Co., Ltd.është një prodhues me cilësi të lartë në Kinë i rrjetave të endura prej teli metalik për industritë arkitekturore dhe industriale.Mund të përdoret si Fasada të Jashtme, Balustrada, Veshje dhe Ekrane Shkallësh, Ekran dielli & Tavan, Ambiente të Brendshme, Perde metalike, Ndarëse dhomash etj.

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (5)

Ne mund të thurim rrjetë arkitekturore me cilësi të lartë, të veçantë që është përshtatur në mënyrë të përkryer për nevojat e projektit tuaj.Me një informacion të vogël sfondi mbi llojet e metaleve, diametrin e telit, hapin dhe shtrëngimin, ju mund të komunikoni me ne lehtësisht se çfarë saktësisht ju nevojitet për ta bërë instalimin e rrjetës suaj të funksionojë në mënyrë të përsosur me pjesën tjetër të dizajnit tuaj.Nëse jeni duke kërkuar për një dizajn të thjeshtë apo personal, të madh apo të vogël, ne e vlerësojmë mundësinë për të qenë pjesë e projektit tuaj të ardhshëm!

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (3)

Si prodhues i rrjetave teli me histori gati gjysmë shekulli, SHUOLONG ka kapacitet të mjaftueshëm për të kontrolluar cilësinë për çdo porosi.Dhe në të njëjtën kohë, ne mund të zotërojmë koston direkte për produktet me rrjetë teli.Ne thjesht bëjmë rrjetë teli, jemi profesionistë!

jfghhoohdsohgfioghfdiohdodo (4)

sdaigsug554fs (8)

sdaigsug554fs (1)

1.40 vite eksperience: Më shumë se 40 vjet përvojë në prodhimin e rrjetës së telit.
2.Garancia e Cilësisë: Çdo porosi testohet dhe kontrollohet rreptësisht sipas standardeve më të larta se niveli ndërkombëtar.
3.Instalimi dhe aksesorët:Ne mund të ofrojmë zgjidhje profesionale dhe aksesorë rrjetë teli për ju

Nëse dëshironi të porosisni ose dëshironi të dini më shumë detaje të rrjetës sonë metalike, ju lutemi merrni mesazhin tuaj në faqen tonë të internetit, na telefononi ose dërgoni kërkesat tuaja në emailin tonë, do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve!


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni