XY-M4240 Rrjetë metalike për fasadë të jashtme për ndërtesa

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

dfhhtlkgkjdf5gg (6)

Ekrani

XY-M4240 Rrjetë metalike për fasadë të jashtme për ndërtesa (1)

Përshkrim

XY-M4240- Rrjetë metalike e përdorur si fasadë, jo vetëm që luan një rol në dekorim, por gjithashtu mund të përdorë zonën e hapjes së rrjetës metalike arkitekturore për të bllokuar një pjesë të diellit.

Materiali: Çelik inox
Pesha: 6.8 kg/m2
Zona e hapjes: 44%
Trashësia e rrjetës: 3.5 mm
Trajtimi sipërfaqësor: vaj pa pagesë
Gjerësia maksimale: 6 m
Gjatësia maksimale: 120 m

dfhhtlkgkjdf5gg (8)

skenë

sdgdhhdhd

esdghgsgdf

Gjithnjë e më shumë dizajne zgjedhin rrjetën metalike si një element të rëndësishëm në dizajnin e tyre arkitekturor, sepse rrjeta metalike mund ta bëjë hapësirën e tyre të projektimit më të gjerë.Stili i rrjetës metalike nuk është i vetëm, dhe mund të personalizohet sipas nevojave të çdo projekti të projektimit.Më e rëndësishmja, dizajni synon ta bëjë temën e dizajnit të bukur dhe praktike.Rrjeta metalike e ndërtimit mund ta bëjë këtë.

Transparenca e rrjetës arkitekturore siguron ajrim natyral.Ne jemi në gjendje të personalizojmë zonën e hapur të rrjetës tuaj të zgjedhur në mënyrë që të mund të arrihen kërkesat specifike të projektit të ventilimit.Rrjetë arkitekturore siguron mbrojtje efektive nga dielli;filtrimi i dritës së diellit dhe reduktimi i ndjeshëm i nxehtësisë brenda ndërtesës.

Për më tepër, nëse keni nevojë të shtoni elementë të dizajnit të rrjetës metalike në projektet tuaja në vazhdim ose të ardhshëm, ju lutemi na kontaktoni drejtpërdrejt.Përveç produkteve të cilësisë së lartë dhe çmimeve më të mira, ne gjithashtu mund të ofrojmëshërbime të personalizuara dhe zgjidhje instalimi për projektet tuaja Program.

instalimi

dfhhtlkgkjdf5gg (4)

Ne mund t'ju ofrojmë aksesorë të përshtatshëm sipas nevojave të projektit tuaj.Pavarësisht nëse është një shina e drejtë ose një shina e lakuar me një lakim, ShuoLong mund t'ju ndihmojë ta kuptoni atë.Trashësia e aksesorëve që ju ofrojmë është të paktën 2 mm, dhe jeta e shërbimit është më e gjatë.Nëse keni ende pyetje në lidhje me procesin e instalimit, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju ofrojmë një video më të detajuar të instalimit për t'iu përgjigjur dyshimeve tuaja.

Paketimi

dfhhtlkgkjdf5gg (1)

dfhhtlkgkjdf5gg (2)

1. Paketimi është shumë imponues për rrjetë arkitekturore, paketimi i mirë mund të mbrojë në mënyrë efektive produktet për t'i marrë rrjetën tek klienti pa probleme.
Sipas llojeve, madhësive dhe karakteristikave të ndryshme të rrjetës, SHUOLONG bën paketim të mirë për çdo porosi.Qendra e shërbimit në lidhje me kërkesat e burimit.
2.Përsa i përket mënyrës së transportit, ne mund t'ju ofrojmë shërbime ekspres ndërkombëtare, si TNT, FedEx, UPS, DHL etj., si dhe mund t'ju ofrojmë shërbime të transportit detar.
3. Madhësia e paketimit:
1)Çdo copë paketim me letër, 1-5 copë në një kuti druri;
2) Përshtatur për kërkesën tuaj.

Kompania

Hebei Shuolong Metal Products Co., Ltd.është një prodhues me cilësi të lartë në Kinë i rrjetave të endura prej teli metalik për industritë arkitekturore dhe industriale.Mund të përdoret si Fasada të Jashtme, Balustrada, Veshje dhe Ekrane Shkallësh, Ekran dielli & Tavan, Ambiente të Brendshme, Perde metalike, Ndarëse dhomash etj.

img (14)

Ne mund të thurim rrjetë arkitekturore me cilësi të lartë, të veçantë që është përshtatur në mënyrë të përkryer për nevojat e projektit tuaj.Me një informacion të vogël sfondi mbi llojet e metaleve, diametrin e telit, hapin dhe shtrëngimin, ju mund të komunikoni me ne lehtësisht se çfarë saktësisht ju nevojitet për ta bërë instalimin e rrjetës suaj të funksionojë në mënyrë të përsosur me pjesën tjetër të dizajnit tuaj.Nëse jeni duke kërkuar për një dizajn të thjeshtë apo personal, të madh apo të vogël, ne e vlerësojmë mundësinë për të qenë pjesë e projektit tuaj të ardhshëm!

dfhhtlkgkjdf5gg (5)

Si prodhues i rrjetave teli me histori gati gjysmë shekulli, SHUOLONG ka kapacitet të mjaftueshëm për të kontrolluar cilësinë për çdo porosi.Dhe në të njëjtën kohë, ne mund të zotërojmë koston direkte për produktet me rrjetë teli.Ne thjesht bëjmë rrjetë teli, jemi profesionistë!

Jonë

sdaigsug554fs (8)

sdaigsug554fs (1)

1.40 vite përvojë:Më shumë se 40 vjet përvojë në prodhimin e rrjetës së telit.
2.Garancia e Cilësisë: Çdo porosi testohet dhe kontrollohet rreptësisht sipas standardeve më të larta se niveli ndërkombëtar.
3.Shërbim i personalizuar:Përveç stileve tona ekzistuese, ne gjithashtu mund të personalizojmë për nevojat tuaja të dizajnit
4. Çmimi më i mirë: Ne do të përputhemi me çdo mostër ose përfaqësim të dhënë nga kompani të tjera.Për të përfituar nga premtimi ynë i përputhjes së çmimeve, thjesht na dërgoni një ofertë me shkrim nga një kompani tjetër dhe ne do ta mposhtim çmimin e tyre me të paktën 10%

dfhhtlkgkjdf5gg (7)

Nëse dëshironi të bëni porosinë ose keni nevojë të dini më shumë detaje të rrjetës sonë metalike, ju lutemi dërgoni mesazhin tuaj në faqen tonë të internetit, na telefononi ose na dërgoni email.We do t'ju përgjigjet brenda 24 orëve!


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni