Wholesale Price China Steel Mesh Cladding - XY-M2175T Woven Bronze Wire Mesh – Shuolong
Short Description:
Product Detail
FAQ
Product Tags
Related Video
Feedback (2)
Wholesale Price China Steel Mesh Cladding - XY-M2175T Woven Bronze Wire Mesh – Shuolong Detail:
dshughigbr
pdsf
XY-M2175T Wven Bronze Wire Mesh (3)
Description
Material:Stainless steel&copper
Warp cable diameter: 2.0mm
Cable pitch: 17.5mm
Weft rod diameter: 1.5mm
Rod pitch: 1.55mm
Weight): 11.67kg/㎡
Open area: 0%
Mesh Thickness: 4.5mm